Oferta

Kompleksowa obsługa

Posiadane przez nas narzędzia i wyposażenie umożliwiają nam wykonanie każdego zakresu planowanej i nieplanowanej obsługi technicznej.

Baza obsługowa

Posiadamy profesjonalnie wyposażoną bazę obsługową z hangarem oraz zapleczem biurowym. Obsługi wykonujemy w miejscowości Gliniany Las pod Kielcami.

Lądowisko EPGN

Dysponujemy utwardzonym lądowiskiem, które jest wpisane do rejestru lądowisk w ULC. Posiada nadane oznaczenia lokalizacji „EPGN” dla stacji stałej służby lotniczej zlokalizowanej na lądowisku „GLINIANY LAS”.

Doradztwo przy zakupie

Doradzamy przy zakupie nowego lub używanego śmigłowca, przeprowadzamy inspekcje przed zakupem. Zajmujemy się również procedurami związanymi z rejestracją statków powietrznych w ULC na życzenie Klienta.

Serwis mobilny

Oferujemy również serwis mobilny. Dla wygody naszych Klientów możemy dotrzeć do każdego miejsca, jeśli zajdzie potrzeba udzielenia szybkiej i fachowej pomocy w przypadku nagłej usterki.

Torowanie i wyważanie

Posiadamy profesjonalny analizator wibracji wraz z oprzyrządowaniem pozwalającym nam na torowanie i wyważanie wirnika nośnego i śmigła ogonowego, jak również prowadzenie analizy widma wibracji.

Testy awioniki

Wykorzystując nasze urządzenia testowe do wyposażenia awionicznego oferujemy sprawdzenie poprawności działania wyposażenia awionicznego, tj. transpondera i układu ciśnienia statycznego oraz rurki pitota.

Wibracje silników

Jako jedna z nielicznych firm w Europie posiadamy wyposażenie umożliwiające sprawdzanie poziomu wibracji silników turbinowych w śmigłowcach.